Brow Bar Concept

Brow Bar to Twoje miejsce profesjonalnej stylizacji brwi. Dobierzemy odpowiednią technikę i formę stylizacji dla Twoich brwi. Stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami brow stylingu.
stylizacja brwi mezoterapia okolicy oka Brow Bar Concept

Brow Henna

Henna pudrowa aktualnie jest numerem jeden w stylizacji brwi.

To bezpieczna metoda koloryzacji brwi, która dodatkowo jest odżywia dzięki stosowaniu wody różanej. Henna pudrowa nie wnika w strukturę włosa – włos zostaje nią „otulony”.

Brow Henna Couture jest bezpieczna – nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i amoniaku.

Stylizacja Brow henną jest zbiegiem składającym się z kilku etapów.

Podczas zabiegu stylistka wykonuje geometrię brwi – czyli projekt Twoich brwi. Następnie aplikuje odpowiednio dobraną i przygotowaną na bazie wody różanej hennę. Po koloryzacji brwi – odpowiednio je depiluje. Na zakończenie zabiegu brwi zostają odżywione keratyną z kompleksem witamin. Regularnie korzystając z zabiegu – zauważysz wyraźne odżywienie brwi i poprawę ich jakości.

Brow Henna Couture zalety:

  • bezpieczeństwo stosowania dzięki wysokiej jakości produktu
  • piękne naturalne kolory

Brow Lamination

Efekt pięknie podkreślonych i ułożonych brwi z ich odżywieniem.

Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju brwi. Ich stylizacja pozwala nam na perfekcyjny wygląd brwi, które są niesforne, rosną w złym kierunku lub są grube i ciężko Ci je samodzielnie ułożyć.

Efektem zabiegu możesz cieszyć się nawet do 5 tygodni. Stosowany systematycznie potrafi wyraźnie poprawić kondycję włosków.

Zabieg może być połączony z koloryzacją dla dodatkowego podkreślenia efektu.

Podczas zabiegu stylistka projektuje ułożenie Twoich brwi poprzez odpowiednie ułożenie włosków. W pierwszym etapie zostają one ułożone, a stylizacja utrwalona jest odpowiednim żelem. Następnie aplikuje preparat otwierający łuskę włosa by w kolejnym etapie utrwalić ułożenie włosków. Dopełnieniem stylizacji może być koloryzacja brwi za pomocą farbki oraz aplikacja preparatu odżywczego tzw. botoksu

BLX Lamination zalety:

  • produkt bezpieczny dla skóry – jest przeznaczony typowo do laminacji brwi
  • wysokiej jakości keratyna stosowana na zakończenie zabiegu doskonale je wzmacnia i odżywia
  • przedłużona trwałość efektu koloryzacji brwi

Brow Tint – farbka

Stylizacja brwi farbkami Shik – Nowość w Polsce !
Hit Rosyjskich stylistek brwi.

Farbki Shik zostały stworzone po to by pięknie, równomiernie podkreślać piękno brwi. Włoski są nawilżone, wypełnione kolorem, który utrzymuje się do 6 tygodni. Podczas stylizacji używamy specjalnego aktywatora w pełni bezpiecznego dla włosków i skóry.

Szeroka gama kolorystyczna oraz specjalne farbki rozjaśniające pozwalają nam tworzyć piękne stabilne kolory na Twoich brwiach.

Usługa połączona z geometrią brwi. Stylistka po wykonaniu odpowiednich pomiarów projektuje kształt brwi, który po Twojej akceptacji zostaje utrwalony farbką. Dopełnieniem zabiegu jest odpowiednio dobrana do Twojej skóry forma depilacji zbędnych włosków.

Shik - zalety stosowania

  • bezpieczne dla skóry i włosków
  • farbka koloryzuje także skórę, co pozwala cieszyć się efektem pięknych i pełnych brwi
  • piękne nasycone kolory

Brow Bar Concept

Brow Bar Concept

Brow Bar Concept

Polecamy także

Mezoterapia okolicy oka

Niezwykle skuteczna terapia walki z problemami okolicy oka takimi jak – sińce, obrzęki, zmarszczki. Zabieg mezoterapii pod oczy trwa zwykle kilkanaście minut. Polega na ostrzykiwaniu cieniutką igłą skóry pod oczami.
Kliknij tutaj

Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery.
Kliknij tutaj

GeneO

PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1: Złuszczanie - Wchłanianie – Dotlenianie
Kliknij tutaj