DERMAPEN 4.0

Dermapen 4.0 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Opatentowana technologia polega na nakłuwaniu skóry za pomocą maleńkich pulsujących igieł, które tworzą w skórze mikrokanaliki ułatwiając tym samym dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ 4.0  znacząco zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry. Najnowsze rozwiązania technologiczne zmniejszają  jednocześnie do  minimum dyskomfort Pacjenta.
Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie widoczności porów, redukcję widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych/oparzeniowych/ powypadkowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Ze względu na szerokie możliwości personalizacji zabiegów i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb skóry, mikronakłuwanie sprawdza się zarówno jako profilaktyczna kuracja przeciwstarzeniowa, a także jako skuteczna metoda redukująca zmarszczki, suchość skóry, niejednolity koloryt, przebarwienia czy rozszerzone pory. Substancje aplikowane na skórę podczas zabiegu mają ukierunkowane działanie, dzięki czemu skóra jest bardziej nawilżona, elastyczna, gładsza i promienna.

Dermapen 4.0 to oryginalne urządzenie medyczne do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, które posiada wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jego skuteczność i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Dermapen posiada certyfikat ISO 13485 oraz znak CE, co oznacza, że spełnia zasadnicze wymagania wszystkich odpowiednich europejskich dyrektyw dotyczących wyrobów medycznych. Oznakowanie CE dotyczy również igieł Dermapen 4.0

CO WYRÓŻNIA DERMAPEN 4.0

  1. AŻ 1920 WKŁUĆ NA SEKUNDĘ
  2. SKUTECZNOŚĆ
  3. PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO
  4. EFEKTY ZABIEGÓW POTWIERDZONE KLINICZNIE
W naszej ofercie specjalne skomponowane terapie na każdy problem skóry z użyciem certyfikowanych i koktajli aktywnych MG Collection Dermapen – to najwyższej jakości luksusowe formuły, które dostarczane są do głębokich warstw skóry
MG – HA 35

GŁĘBOKIE NAWILŻANIE I ODMŁADZANIE

MG – HA 35+
SILNE DZIAŁANIE ODMŁADZAJĄCE
MG – R.A.S
REDUKCJA BLIZN / SILNE DZIAŁANIE NA BLIZNY POTRĄDZIKOWE
MG-BL
REDUKCJA PRZEBARWIEŃ I MELAZMY
MG – CLR
TERAPIA DLA SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ I SKŁONNEJ DO TRĄDZIKU

DERMAPEN 4.0

DERMAPEN 4.0

Polecamy także

Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery.
Kliknij tutaj

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
Kliknij tutaj

Osocze bogatopłytkowe / fibryna

Preparat pozyskiwany z krwi pacjenta jest koncentratem trombocytów czyli płytek krwi w niewielkiej objętości osocza.
Kliknij tutaj