Nici

Zabiegi estetyczne z użyciem nici umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów i skutecznie zastępują inwazyjne zabiegi chirurgiczne takie jak:

  • lifting twarzy
  • wygładzenie zmarszczek
  • konturowanie twarzy
  • podniesienie kącików ust
  • poprawa jakości skóry i jej wyraźne odmłodzenie
NiCI PDO PLLA

DZIAŁANIE NICI PDO / PLLA

Nici służą do wykonywania zabiegów spowalniających procesy starzenia się skóry. Odpowiednio zaimplantowana nić pobudza mechanizmy samoregeneracji skóry, poprawia jędrność i sprężystość. Ułożone nici są rodzajem rusztowania, które wzmacnia pozbawioną elastyczności skórę.
Nici nie zostają w skórze na stałe – z biegiem czasu nici rozpuszczają się, a jednocześnie następuje odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych. Nici PDO i PLLA stopniowo poprawiają strukturę skóry poprzez stymulację fibroblastów. Te równoległe procesy sprawiają, że efekty zabiegu utrzymują się po całkowitym wchłonięciu nici. W ciągu kilku tygodni – miesięcy od zabiegu obserwujemy spłycenie zmarszczek oraz poprawę kondycji skóry.
Zabiegi są niemal bezbolesne i mało inwazyjne.

NICI PDO

Są produkowane z syntetycznego polidoksanonu. Jest to substancja, która w procesie rewitalizacji jest całkowicie wchłonięta przez skórę. Powstały na bazie nici stosowanych w kardiochirurgii, neurochirurgii i okulistyce. Produkowane według najwyższych standardów, spełniają najbardziej restrykcyjne normy biokompatybilności, czystości i jakości.

NICI PLLA

Powstają z kwasu polimlekowego – polimeru, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie, jest biokompatybilny i ulega biodegradacji w okresie do 2 lat.
Implantacja nici z kwasem polimlekowym stymuluje produkcję kolagenu i wzrost objętości tkanek. W ten sposób następuje pogrubienie skóry oraz wypłycenie zmarszczek i bruzd.
Kwas polimlekowy spowalnia procesy starzenia od wewnątrz, stymulując komórki do odnowy

NICI PDO/PLLA

NICI PDO/PLLA

Polecamy także

Modelowanie ust

Russian Lips to nowe podejście do powiększania ust. Metoda ta pozwala uzyskać pełne, wydatne usta o ładnie podkreślonym konturze w kształcie serca, ale bez efektu „kaczego dzióbka”.
Kliknij tutaj

Wolumetria policzków

Modelowanie policzków przy użyciu kwasu hialuronowego pozwala podkreślić kości policzkowe oraz poprawić proporcje twarzy.
Kliknij tutaj

Mezoterapia

Zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery.
Kliknij tutaj