Nici

Zabiegi estetyczne z użyciem nici umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów i skutecznie zastępują inwazyjne zabiegi chirurgiczne takie jak:

  • lifting twarzy
  • wygładzenie zmarszczek
  • konturowanie twarzy
  • podniesienie kącików ust
  • poprawa jakości skóry i jej wyraźne odmłodzenie
NiCI PDO PLLA

DZIAŁANIE NICI PDO / PLLA

Nici służą do wykonywania zabiegów spowalniających procesy starzenia się skóry. Odpowiednio zaimplantowana nić pobudza mechanizmy samoregeneracji skóry, poprawia jędrność i sprężystość. Ułożone nici są rodzajem rusztowania, które wzmacnia pozbawioną elastyczności skórę.
Nici nie zostają w skórze na stałe – z biegiem czasu nici rozpuszczają się, a jednocześnie następuje odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych. Nici PDO i PLLA stopniowo poprawiają strukturę skóry poprzez stymulację fibroblastów. Te równoległe procesy sprawiają, że efekty zabiegu utrzymują się po całkowitym wchłonięciu nici. W ciągu kilku tygodni – miesięcy od zabiegu obserwujemy spłycenie zmarszczek oraz poprawę kondycji skóry.
Zabiegi są niemal bezbolesne i mało inwazyjne.

NICI PDO

Są produkowane z syntetycznego polidoksanonu. Jest to substancja, która w procesie rewitalizacji jest całkowicie wchłonięta przez skórę. Powstały na bazie nici stosowanych w kardiochirurgii, neurochirurgii i okulistyce. Produkowane według najwyższych standardów, spełniają najbardziej restrykcyjne normy biokompatybilności, czystości i jakości.

NICI PLLA

Powstają z kwasu polimlekowego – polimeru, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie, jest biokompatybilny i ulega biodegradacji w okresie do 2 lat.
Implantacja nici z kwasem polimlekowym stymuluje produkcję kolagenu i wzrost objętości tkanek. W ten sposób następuje pogrubienie skóry oraz wypłycenie zmarszczek i bruzd.
Kwas polimlekowy spowalnia procesy starzenia od wewnątrz, stymulując komórki do odnowy

NICI PDO/PLLA

NICI PDO/PLLA

Polecamy także

Modelowanie ust

Russian Lips to nowe podejście do powiększania ust. Metoda ta pozwala uzyskać pełne, wydatne usta o ładnie podkreślonym konturze w kształcie serca, ale bez efektu „kaczego dzióbka”.
Kliknij tutaj

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
Kliknij tutaj

Mezoterapia

Zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery.
Kliknij tutaj