Stymulatory tkankowe Twarz

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

stymulatory tkankowe

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach
 • cukrzyca, w szczególności nieunormowana
 • opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne
 • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne
 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu)
 • skłonności do blizn i zwłóknień

PROFHILO

Wielopoziomowy remodeling, którego technika działania wpływa na przebudowę skóry. Wykorzystywany w nim preparat -stabilizowana termicznie molekuła hybrydowa,została opatentowana i nazwana molekułą młodości.

Czym Profhilo różni się od wypełniaczy? Wypełniacze mają za zadanie wypełnić ubytki skórne na określony czas. Natomiast Profhilo pobudza skórę do samodzielnej regeneracji,zapewniając bardziej trwały i naturalny efekt.

Zasadę działania preparatu można porównać do miliona sprężynek, które uwalniają się w miejscu podania i rozchodzą pod skórą, wygładzając wszelkie załamania. Profhilo nie powoduje efektu poszerzenia twarzy, które można często zaobserwować u osób, które stosują wypełniacze w nadmiernej ilości.

Profhilo wyróżnia także specjalna metoda podania, która polega na wstrzyknięciu depozytów preparatu w 5 ściśle określonych punktach, po obu stronach twarzy. Dzięki tej procedurze, minimalizujemy ryzyko uszkodzenia dużych naczyń. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ze względu na znikomą bolesność.

Efekty:

Rezultat zabiegu widoczny jest już po 2 sesjach w odstępie 1 miesiąca. U niektórych osób, zalecane są 3 zabiegi. Widocznie poprawia się napięcie mięśniowe, dzięki czemu uzyskasz naturalny efekt liftingu skóry. Warto zaznaczyć, że Profhilo posiada najwyższe stężenie kompleksu hybrydowego – 64 mg, ze wszystkich preparatów dostępnych na rynku, dzięki czemu pierwsze efekty stają się widoczne zaskakująco szybko.

EJAL 40

Ejal to głęboko bio-rewitalizujacy produkt, który poprawia zagęszczenie skóry i przywraca jej funkcje fizjologiczne. Jest to możliwe dzięki stymulacji komórek skóry ( fibroblastów), przebudowaniu macierzy pozakomórkowej oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Zawiera 40mg kwasu hialuronowego. Przeciwdziała jego utracie w skórze, uzupełnia braki i pobudza do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Nawilża skórę i zatrzymuje wodę w naskórku. Jest wskazany w zabiegach odmładzających oraz zapobiegających uszkodzeniom skóry w wyniku działania promieniowania UV. Zabieg ten pozwala na szybką odbudowę i poprawę utraconego owalu twarzy, poprawę napięcia i elastyczności skóry, zniwelowanie drobnych zmarszczek i zagęszczenie skóry.

Efekty:

Natychmiastowy efekt nawilżenia i liftingu skóry. Długotrwały rezultat odmłodzenia i biorewitalizacji, pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. EJAL 40 dzięki swojej skuteczności jest w stanie zrestrukturyzować i wzmocnić macierz pozakomórkową, która rewitalizuje już odwodnioną skórę i zniszczoną przez starzenie i ekspozycję na słońce.

EJAL 40 zwiększa zdolność biosyntezy fibroblastów poprzez indukcję regeneracji optymalnego środowiska fizjologicznego, poprawę aktywności komórkowej, nawodnienie i syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

NUCLEOFILL

Nucleofill to preparat do biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Jako biostymulator tkankowy ma za zadanie pobudzać skórę do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, bez ingerencji w rysy twarzy i sztucznego efektu wypełnienia jak przy wypełniaczach.

Działa na 3 płaszczyznach:

 • liftingującej – stymulacja fibroblastów, kolagenu, elastyny
 • nawilżającej – zapobieganie utracie wody
 • antyoksydacyjnej – likwidowanie wolnych rodników

Potrójne działanie sprawia, że uzyskujemy efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

W swoim składzie zawiera polinukleotydy – naturalne cząsteczki odpowiedzialne za wiązanie wody w naskórku i przeciwdziałanie wolnym rodnikom. Dzięki zabiegowi uzyskujemy efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Efekty:

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie wyraźny, ale naturalny.

KARISMA

Karisma Rh Collagen to innowacyjny biostymulator przeznaczony do korekcji zmarszczek, biorewitalizacji skóry. W naturalny sposób przywraca skórze jędrność, poprawia owal twarzy. Wyjątkowość Karismy to synergiczne działanie składników preparatu, skomponowanych pod kątem ich właściwości i bezpieczeństwa. Kluczowym komponentem jest Rh Collagen pozyskiwany za pomocą innowacyjnej technologii z wykorzystaniem zmodyfikowanych genetycznie jedwabników, które syntetyzują kolagen typu I w łańcuchu α1 R. Rozmiar i zgodność łańcucha ze strukturą ludzkiego kolagenu zapewnia natychmiastową bioaktywność preparatu i bezpieczeństwo ( brak immunogenności).

Karisma jest dedykowana dla pacjentów z problemem:

 • utraty jędrności skóry,
 • wiotkości skóry,
 • utraty elastyczności skóry,
 • zmarszczek, nierówności,
 • blizn potrądzikowych, pozabiegowych.


Preparat zwalcza wiotkość skóry, syntezując nowe włókna kolagenowe, redukuje niedoskonałości twarzy i ust. Wykazuje właściwości wypełniająco-wolumetryczne, pozwala to na uzyskanie natychmiastowego efektu, przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy.

SISTHAEMA

SISTHAEMA to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy, o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach, w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy.
 • Naturalny efekt liftingu
  Gdy zachodzi proces Sisthaemic Dermal Regeneration, skóra zaczyna sama się regenerować, produkując nowe włókna kolagenowe typu III, czego efektem jest naturalne uniesienie tkanek w sposób, który harmonijnie podkreśla rysy Twojej twarzy. Rezultat? Młodsza wersja Ciebie.
 • Objętość i głębokie nawilżenie
  Składniki o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej nadają tkankom objętości i głęboko je nawilżają. Wyjątkowa kombinacja składników SISTHAEMA HEVO T ma zdolność przyciągania znacznie większej ilości wody w porównaniu z innymi produktami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy, dzięki czemu pozwala na głębokie nawilżenie skóry.
Obszary stosowania:
 • kości policzkowe,
 • fałdy nosowo-wargowe,
 • linie marionetek,
 • utrata definicji w owalu twarzy,
 • tylna część twarzy.

LINERASE

LINERASE dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych. Dzięki terapii skóra staje się wyraźnie odmłodzona.

To przełomowy zabieg w walce z oznakami starzenia. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym  jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Efekty:

Pierwsze efekty widoczne jako: napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii (3-4 zabiegi). Utrzymują się one przez ok. 12- 18 miesięcy.

REVOK 50

Revok 50 to doskonały pod względem składu stymulator tkankowy. Wysoka zawartości kwasu hialuronowego aż 50mg w jednej strzykawce przywraca skórze jędrność oraz elastyczność. Dodatkowym aututem są zawarte w preparacie aminokwasy 195mg/ml. Tak bogaty koktajl biostymuluje skórę do regeneracji, daje natychmiastowe uczucie nawilżenia oraz poprawy kolorytu skóry.
Materiał medyczny klasy III z certyfikatem do injekcji.

Skutecznie niweluje objawy starzenia się skóry: zmęczenie, odwodnienie, brak elastyczności, drobne zmarszczki.

Revok50 jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane.

To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne.

Wskazania:

REVOK50 jest wskazany dla:

 • procesu fizjologicznego starzejącej się skóry powodującego zrogowaciała powierzchnie (szorstkość oraz obniżony blask skóry),
 • zmiany elastyczności włókien skóry (zmarszczki),
 • w procesie naprawy tkanek skórnych,
 • w przypadku blizn spowodowanych powierzchownym uszkodzeniem skóry (np.: blizn po trądziku lub ospie).

Jalupro Super Hydro

Preparat zawierający aż 80 mg kwasu hialuronowego o dwóch różnych masach cząsteczkowych, 7 aminokwasów oraz 3 peptydy biomimetyczne.

Unikalny skład zapewnia wyraźny efekt liftingu przy intensywnym nawilżeniu skóry. Dzięki bogatej kombinacji aminokwasów produkt wspomaga i wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny w strukturach skóry poprawiając jej gęstość i napięcie.

Jalupro SuperHydro doskonale zregeneruje i zrewitalizuje komórki skóry oraz wygładzi drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne.

Działanie:

 • Przeciwzmarszczkowe,
 • Poprawa gęstości,
 • Indukcja syntezy kolagenu i elastyny,
 • Intensywne nawilżenie,
 • Regeneracja poduszek tłuszczowych,
 • Poprawa napięcia,
 • Rewitalizacja,
 • Korekcja drobnych zmarszczek i zmarszczek mimicznych,
 • Lifting,
 • Redukcja blizn, rozstępów.

Pluryal Silk / Densify

Pluryal Silk to wysoce czysty i bezpieczny zabieg przeznaczony do naprawy cienkiej, delikatnej i kruchej skóry twarzy i ciała, która często jest pomijana podczas standardowych zabiegów, a w szczególności:

 • Delikatne obszary twarzy: kontur oczu i górne powieki, okolice ust, szyja i dekolt.


Jest również pomocny w minimalizowaniu blizn potrądzikowych oraz jako uzupełnienie zabiegów EBD (laser, radioterapia) i peelingów.

Działanie:

Pluryal Silk został opracowany tak, aby zapobiegać widocznym oznakom starzenia, głęboko nawilżyć skórę oraz zwiększyć produkcję kolagenu.

 • regeneruje skórę w delikatnych obszarach wokół oczu szyi i dekoltu
 • poprawia jej sprężystość i elastyczność
 • zapobiega widocznym na skórze oznakom zmęczenia
 • poprawa kolorytu


Pluryal Densify to wyjątkowa i unikalna formuła całkowitej regeneracji skóry: mieszanina PN + HA + Mannitol zapewnia synergiczne działanie zagęszczające skórę.

Wskazania:

Dzięki swoim właściwościom biochemicznym i wiskoelastycznym, Pluryal Densify jest substancją nawilżającą i troficzną, dlatego jest stosowany głównie w celu poprawy jędrności, elastyczności i napięcia skóry.

Połączenie polinukleotydów i HA powoduje synergiczne działanie w którym silny efekt nawilżający wywołany przez oba składniki (w szczególności przez kwas hialuronowy) jest związany z efektem troficznym polinukleotydów na fibroblasty.

Stymulatory tkankowe
Twarz

Stymulatory tkankowe
Twarz

Stymulatory tkankowe
Twarz

Stymulatory tkankowe
Twarz

Stymulatory tkankowe
Twarz

Stymulatory tkankowe
Twarz

Polecamy także

Modelowanie ust

Russian Lips to nowe podejście do powiększania ust. Metoda ta pozwala uzyskać pełne, wydatne usta o ładnie podkreślonym konturze w kształcie serca, ale bez efektu „kaczego dzióbka”.
Kliknij tutaj

Wolumetria policzków

Modelowanie policzków przy użyciu kwasu hialuronowego pozwala podkreślić kości policzkowe oraz poprawić proporcje twarzy.
Kliknij tutaj

Mezoterapia

Zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery.
Kliknij tutaj